Prindi leht Sisukaart

Kontaktandmed

Eesti Veeprojekt OÜ

Reg nr 10913769

Pikk 12, 51009 Tartu

Tel: 740 9362

E-mail: veeprojekt@veeprojekt.ee

 

Töötajad:

Toomas Kooskora juhataja toomas@veeprojekt.ee +372 504 4655
Priit Tamm insener/projektijuht priit@veeprojekt.ee
Meelis Viirma insener/projektijuht meelis@veeprojekt.ee
Maarika Muuli projekteerija maarika@veeprojekt.ee
Triin Käi projekteerija triin@veeprojekt.ee
Triinu Kooskora projekteerija triinu@veeprojekt.ee
Ellen Kooskora raamatupidaja ellen@veeprojekt.ee

www.vestman.ee www.veetee.ee www.arutec.ee www.geoweb.ee www.neuron.ee