Prindi leht Sisukaart

Kontaktandmed

Eesti Veeprojekt OÜ

Reg nr 10913769

Pikk 12, 51009 Tartu

Tel 740 9361

veeprojekt@veeprojekt.ee

 

Töötajad:

Toomas Kooskora juhataja 740 9362 toomas@veeprojekt.ee
Priit Tamm insener/projektijuht 740 9365 priit@veeprojekt.ee
Meelis Viirma insener/projektijuht 740 9365 meelis@veeprojekt.ee
Maarika Muuli projekteerija 740 9366 maarika@veeprojekt.ee
Triin Käi projekteerija 740 9366 triin@veeprojekt.ee
Triinu Kooskora projekteerija 740 9361 triinu@veeprojekt.ee
Ellen Kooskora raamatupidaja 740 9364 ellen@veeprojekt.ee
Loviisa kontorikoer 740 9366


 

 


 

 

 

 

 

 

www.vestman.ee www.veetee.ee www.arutec.ee www.geoweb.ee www.neuron.ee